Parama Siaurojo geležinkelio klubui 
 

   1996 metais kultūros ministro įsakymu  Siaurojo geležinkelio kompleksas įrašytas į Lietuvos Respublikos nekilnojamų kultūros vertybių registro statinių kompleksų ir ansamblių sąrašą ir jam suteiktas kultūros paveldo statusas.  
 Valstybės saugomą kompleksą sudaro: bendro 179 km ilgio, apimantys 1340 ha siaurojo geležinkelio ruožai Panevėžys – Biržai, Panevėžys – Rubikiai, Joniškėlis – Linkuva, geležinkelio stotys, gamybiniai pastatai, kelio statiniai.

Nuo savo valstybei sumokėtos pajamų mokesčio dalies Jūs galite skirti 2 procentus bet kuriai pelno nesiekiančiai organizacijai. Be jokios baimės ar dvejonių mes raginame Jus pasinaudoti šia galimybe ir prisidėti prie viešosios įstaigos “Siaurojo geležinkelio klubas” rėmimo, nes:

- Jūs galite paremti tiesiog Jums patinkančią organizaciją ir visiškai finansiškai dėl to nenukentėsite. Paremdami viešąją įstaigą “Siaurojo geležinkelio klubas” savo paramą skirsite tiems, kurių pagrindinis tikslas — gyvojo istorijos paveldo atkūrimas, saugojimas ir puoselėjimas Lietuvoje. Juk Siaurukas, skaičiuojantis jau 126 metų sukaktį, yra ilgiausias siaurasis geležinkelis Europoje! Prisidėkite prie mūsų!

- Jūsų visos kitos turimos ir planuojamos pajamos lieka tokios pačios, t.y. nepatiriate jokių papildomų išlaidų. Jūs paskirstote savo lėšas tam, kam Jūsų parama gali būti tikrai svarbi — tai Jūsų ir mūsų tėvų ir senelių palikimo išsaugojimui — Siaurajam geležinkeliui.  

Norėdami skirti 2% savo jau sumokėtų pajamų mokesčių, Jums reikia užpildyti specialią formą (FR0512),
ją galite rasti
http://www.vmi.lt/formos/pdf/FR0512.pdf 

Reikalingos bylos:
eFormFiller programa reikalinga blankui užpildyti.
FR0512 formos šablonas reikalingas blankui atidaryti su eFormFiller programa.

VŠĮ Siaurojo geležinkelio klubas rekvizitai

Paramos gavėjo kodas 302453447
Paramos gavėjo pavadinimas VŠĮ Siaurojo geležinkelio klubas
Buveinės adresas Geležinkelio g. 27-7, Panevėžys
Banko pavadinimas Swedbank
PVM mokėtojo kodas
 LT100005611115
Sąskaitos numeris paramai LT87 7300 0101 1979 1841

 
     
Prašymą galite perduoti apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai ar jos padaliniui, arba siųsti elektroninę deklaracijos formą VMI, o taip pat perduoti asmeniškai mums iki gegužės 1 dienos adresu Geležinkelio g. 25K-7, Panevėžys.. Visi Jūsų pateikti duomenys bus konfidencialūs ir nebus viešai prieinami.

 Daugiau informacijos:   http://www.sgk.lt

Dėkojame visiems, likusiems neabejingais gyvajai Lietuvos istorijai!

Siaurojo geležinkelio klubas © 2018 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas